KONST / Litografier / Färglitografi 9176429
nr 917 6429
Madeleine Pyk
(f. 1934), Sverige
Färglitografi, Madeleine Pyk (f. 1934), 198/250, signerad, bladets mått: 69x52
Madeleine Pyk, född 1934 i Stockholm.
Utrop:
1.500 kr
Såld:
700 kr
måndag 13 oktober 2014
kl 20:33:11
300 kr
350 kr
500 kr
450 kr
500 kr (Budbetjänt)
600 kr